Які маси солі і води необхідні для приготування 250 г розчину з массовую часткою 18%​


Ответы на вопрос

Отвечает Шапкина Алина.

Відповідь:

m(H2O)=160г,m(солі)=45г

Пояснення:

Дано:                                   р-ня

m(р-ну)=250г               w=m(р-р.)/m(р-ну)

w(р-ну)=18%                  0,18=х/250

Знайти:                         х=0,18*250=45г(маса солі)

m(H2O)-?                       m(H20)=205-45=160г

m(солі)-?