6. Закінчіть рівняння реакцій та розставте коефіцієнти. HBr + Cu(OH)2 =FeCl3 + Ba(OH)2 = MgO +

CO2 = (утвориться одна сіль) SO3 + Na2O = (утвориться одна сіль) HCl + Mg=​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

Объяснение:

2HBr + Cu(OH)2 = CuBr2 + 2H2O

2FeCl3 + 3Ba(OH)2 = 3BaCl2 + 2Fe(OH)3↓

MgO + CO2 = MgCO3

SO3 + Na2O = Na2SO4

2HCl + Mg = MgCl2 + H2↑