До 500 г розчину з масовою часткою солі 50% долили 200мл води.Обчислити масову частку солі в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Денис.

Ответ:

500 г раствора - 50% соли = 250 грамм соли

700 г раствора - ?% соли

700/100 = 7 - 1%

250 / 7 = 35.7% Округляем выходит 36 %

Объяснение: