10,7 г ферум 3 гідроксиду нагріли.Знайти маси утворених продуктів реакції​


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Илья.

Ответ:

Объяснение:

      10,7 г                        Х г                          Х г

  2Fe(OH)3        =        Fe2O3          +         3H2O

n=2 моль                    n=1 моль                   n=3 моль

М = 107 г/моль          М = 160 г/моль         М = 18 г/моль

m=214 г                      m=160 г                      m=54 г

10,7 г  Fe(OH)3    -   Х г   Fe2O3

214 г  Fe(OH)3    -   160 г  Fe2O3

m(Fe2O3) = 10,7 * 160 / 214 = 8 г

10,7 г  Fe(OH)3   -   Х г   Н2О

214 г  Fe(OH)3    -  54 г  Н2О

m(H2O) = 10,7 * 54 / 214 = 2,7 г