Обчисліть кількість речовини водню,який виділиться внаслідок взаємодії алюмінію масою 9,8 г з

сульфатною кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Лугинин Никита.

Ответ:

0.45

Объяснение:

Дано:

m(Al) =9.8г

n(H2)-?

2Al + 3H2SO4 → Al2(SO4)3 + 3H2

n(Al)=9.8/27=0.3 моль

Х=n(H2) =0.3*3/2=0.45