Обчисліть масу (г) купрум(ІІ) гідроксиду кількістю речовини 5 моль. (відповідь запишіть цілим

числом) *​

Ответы на вопрос

Отвечает Заика Александр.

Ответ:

m=n*M

M(Cu(OH)2)=64+16*2+1*2=98 г/моль

m(Cu(OH)2)=98 г/моль * 5 моль= 490 г

Объяснение: