. На алюміній кількістю речовини 0,6 моль подіяли розчином хлоридної кислоти. Яка маса солі та

який об'єм водню при цьомуутворилися?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковчун Артём.

Дано:

n(Al) = 0.6 моль

Найти:

m(AlCl3 )- ?

V(H2) - ?

Решение:

0.6. Х У

2Al + 6HCl ---> 2AlCl3 + 3H2

2. 2(27+35.5*3) 3*22.4

m(AlCl3)= (267*0.6)/2= 80.1

V(H2)= (0.6*3*22.4)/2= 20,16