Барій оксид сполучили з карбон (IV) оксидом, внаслідок чого утворився барій карбонат кількістю

речовини 5 моль. Обчисліть об’єм та кількість речовини карбон (IV) оксиду, що прореагував.

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Полина.

Ответ:

Объяснение:

                  Х моль, Х л        5 моль

 BaO     +     CO2     =     BaCO3

                n=1 моль          n=1 моль

Х моль  СО2  -  5 моль   ВаСО3

1 моль  СО2   -   1 моль  ВаСО3

n(CO2) = 1 *5 / 1 = 5 моль

V(CO2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 5 моль =112 л