Обчислити масові частки елементів в купрум (3) гідроксиді.очень срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Иманов Ягуб.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Cu(OH)2) = 64 + 16*2 + 1*2 =98

W(Cu) = Ar(Cu) *n / Mr(Cu(OH)2)  *100% = 64 *1 / 98  *100% =65%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Cu(OH)2)  *100% = 16*2 / 98  *100% =33%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(Cu(OH)2)  *100% = 1*2 / 98  *100% =2%