Доберіть реактиви і здійсніть хімічні перетворення сполук Алюмінію згідно зі схемою: AlСІ3 →

Al(NO3)3 → Al(OH)3. Запишіть рівняння реакцій ( у йонно-молекулярній та молекулярній формах ).​

Ответы на вопрос

Отвечает Рикудов Александр.

Ответ:

Объяснение:

AlCl3 +3AgNO3 = Al(NO3)3 + 3AgCl↓

Al(3+) + 3Cl(-) + 3Ag(+) + 3NO3(-) = Al(3+) + 3NO3(-) + 3AgCl↓

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓

Al(NO3)3 + 3NaOH = Al(OH)3↓ + 3NaNO3

Al(3+) + 3NO3(-) + 3Na(+) + 3OH(-) = Al(OH)3↓ + 3Na(+) + 3NO3(-)

Al(3+) + 3OH(-) = Al(OH)3↓