Закінчіть рівняння реакцій а) залізо+купрум(ll)хлорид; б) цинк сульфат+натрій гідроксид; в)

натрій карбонат+хлоридна кислота; г)кальцій хлорид+арґентум нітрат; д)термічний розклад магній карбонату.

Ответы на вопрос

Отвечает Ponomarenko Vlad.

Ответ:

Объяснение:

Fe + CuCl2 = FeCl2 + Cu

ZnSO4 + 2NaOH = Zn(OH)2↓ + Na2SO4

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2↑ + H2O

CaCl2 + 2AgNO3 = Ca(NO3)2 + 2AgCl↓

MgCO3 = MgO + CO2