Елемент утворює вищий оксид складу E2O7.Масова частка Оксигену в ньому 30, 6%. Який це

елемент?Скласти формулу його оксиду , леткої сполуки з Гідрогеном. Хімія , 8 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыгин Андрей.

Ответ:

дано

w(O) = 30.6%

--------------------

E - ?

W(E) = Ar(O) * n / M(E2O7) * 100%

30.6 = 16 *7 / (2E+16*7) * 100

61.2E+3427.2 = 11200

E = 127  - по табл Менделеева это ЙОД

J2O7  , HJ

Объяснение: