З якими з речовин реагує ферум(ІІ) гідроксид: SO, K,SO4, H,SO4, К-0, KNO, HCI? Напишіть рівняння

відповідних реакцій.Скажите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибулина Гузель.

Объяснение:

Fe(OH)2+H2SO4=FeSO4+2H2O

Fe(OH)2+2HCl=FeCl2+2H2O