Визначити масу розчину в якому розчинили 250 грамів солі що складає 30% від маси розчину.СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Объяснение:

Дано

m(в-ва)=250 г

W(в-ва)=30%

Найти

m(р-ра)

m(р-ра)=m(в-ва)*100%\W(в-ва)=250 * 100 /30=833 г