Визначте масову частку натній хлориду у розчині одержаному розчиненям 33 г цієї солі в 245 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Влада.

Объяснение:

W=(m.р.р./m р-ну)*100%=33/245= 0,13(13%)