2 рівень 1. Назвіть оксиди: а) CuO, б) N2O3, в) Сао2. Перетворіть схеми реакцій на рівняння,

обчисліть суму коефіцієнтів:а) P+ O2 - P,05; б) Cr(OH)3 Cr2O3 + H2O3. В якій із сполук масова частка Феруму є більшою?Fe2O3 Fe (OH)2 ?іin​

Ответы на вопрос

Отвечает Измайлова Аня.

Ответ:1. а) CuO- оксид меди(II) , б) N2O3-оксид азота(III), в) СаO-окисид кальция.

2. а) 4P+ 5O2 =2P205-сумма коэффициентов= 11

б) 2Cr(OH)3= Cr2O3 + 3H2Oсумма коэффициентов=6

3. Mr(Fe(OH)2=90   w =56/90*100%=62%

    Mr(Fe2O3)=56*2+16*3=160  w =56*2/160*100%=70%

массовая доля больше в Fe2O3

Объяснение: