1) з даного переліку речовин вибрати оксиди металічних елементів : H2S, HNO3, Na2O, CaCO3, CaO,

HCl, SO2, K2O, Zn(OH)2, BaO, NaCl, H2SO4 2) написати рівняння хімічних реакцій їх взаємодії з H2O будь ласка поможіть помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кринжуменко Мария.

Ответ:

Объяснение:

Na2O + H2O = 2NaOH

CaO + H2O = Ca(OH)2

K2O + H2O = 2KOH

BaO + H2O = Ba(OH)2