Скільки грамів цукру і води необхідно взяти для приготування 200 г 1%-вогорозчину? Скільки грамів

солі і води необхідно взяти для приготування 150 г 5%-вогорозчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Руслан.

Ответ:

200×0,01=2г(цукру)

200 - 2 = 198г(води)

Відповідь: 2 грамів цукру; 198 грамів води.

150*0,05=7,5г(солі)

150 - 7,5 = 142,5г(води)

Відповідь:7,5 грамів солі; 142,5 грамів води.