СРОЧНО1 25 БАЛЛОВ! Для приготування першого розчину в склянку налили 225 грамів води та розчинили

10 грамів цукру. Для приготування другого розчину в іншу склянку налили 188 грамів води та розчинили 8 грамів солі. Знайди та порівняй масові частки солі й цукру в розчинах.

Ответы на вопрос

Отвечает Венгер Даша.

Ответ:

1 склянка

m(H2O) = 225 g

m(сах) = 10 g

---------------

W(сах) - ?

W(сах) = m(сах) / (m(сах) +m(H2O)) * 100% = 10 / (10+225)*100% = 4.26%

2 склянка

m(H2O) = 188 g

m(соль) = 8 g

---------------

W(соль) - ?

W(соль) = m(соль) / (m(соль) +m(H2O)) * 100% = 8 / (8+188)*100% = 4.08%

ответ 4.26% , 4.08%

Объяснение: