які маси розчиненої речовини та води потрібно для приготування 4 кг розчину з масовою часткою 0,5%

СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Проничева Полина.

Розчин = 4 кілограма. З них 0.5% розчиненої речовини. Маса цієї розчиненої речовини = 4 * 0.005 = 0.02 кілограми. Маса води у цьому розчині = 4 - 0.02 = 3.98 кілограми.