1.обчислити об'єм карбон 4 оксиду який утворюється при повному окисненні сахарози кількістю

печовини 4 моль. 2. Яка маса спирту утворюється під час спиртового бродінні розчину глюкози масою 150 грам з масовою часткою глюкози 15%.

Ответы на вопрос

Отвечает Лупан Артемий.

Ответ:

Дам ответ только на первое задание)

Объяснение:

2C6H12O + 17O2 --> 12H2O + 12CO2

За рівнянням з 2 моль глюкози можна отримати 12 моль карбон (4) оксиду.

Його об'єм за нормальних умов складатиме:

V(CO2) = n * Vm = 12 * 22,4 = 268,8 (л).