У 67 г розчину міститься 2,2 г глюкози. Визначте масову частку розчиненої речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Сова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 67 г

m(в-ва) = 2,2 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% =2,2 / 67  *100% =3%