18 г барій гідроксиду розчинили у воді , отримали 75 г . Обчисли масову частку (%) розчиненої

речовини ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Артём.

Ответ:

Объяснение:

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 18 / 75  *100% =24%