які маси солі та води потрібно взяти для приготування 400г розчину солі з масовою часткою

розчиненої речовини 30%

Ответы на вопрос

Отвечает Оконешникова Дарья.

Ответ:

30:100=0,3 ×400=120 г солі

і 400-120=280 г води