Завдання на встановлення послідовності. Розставити сполуки у порядку зростання їх відносних

молекулярних мас: А) пропаналь; Б) метанол; В) тристеарат; Г) етилетаноат. З поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.

Ответ:

б, а,г,в

Объяснение:

Mr(CH3-CH2-COH)=12*3+1*6+16=58

Mr(CH3OH)=12+1*4+16=32

Mr(С57Н110О6)=12*57+1*110+16*6=890

Mr(СН3-СООС2Н5)=12*4+1*8+16*2=88