Маса розчину і масова частка речовини, коли маса води дорівнює 178 га маса солі-22г​


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Ответ:

Маса розчину – 200 г

Масова частка речовини – 11%

Объяснение:

Дано:

m(води)=178 г

m(солі)=22 г

Знайти:

m(розчину)=?

ω(солі)=?

Розв'язання:

m(розчину)=178+22=200 г

ω(солі)=22/200=0,11=11%