Даю 10 балов Обчислити масу солі що утвориться при взаємодії натрій гідроксиду масою 4 г з сульфур

(IV) оксидом. Обчисліть масу натрій алюмінату (NaЗАПО3), що утвориться при взаємодії натрій гідроксиду з алюміній гідроксидом масою 15,6 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Даниил.

Ответ:

7.1г

Объяснение:

2NaOH+SO4=NA2SO4+2OH

n(NaOH) =4г/40г.моль =0.1 моль

2/1=0.1моль/х

Х=0.05 моль

n(NASO4) =0.05моль

  • m(NASO4) =0.05моль *142г/моль =7.1г

NaOH +AL(OH) 3=NaALO2+2H2O

n(Al(oh)3) = 15,6г/78г моль =0.2 моль

1/1=0.2моль/х

n(NaAlO2) =0.2моль

m(NaAlO2) =0.2моль *82г/моль = 16,4г