до 100 г розчину з масовою часткою соди 20 % додали 200г води. знайти масову частку соди в

утвореному розчині пожалуйста помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дизик Поля.

Ответ:

7%

Объяснение:

100*0,2=20 г – маса соди

100+200=300 г – маса утвореного розчину

20/300≈0,07=7% – масова частка соди в утвореному розчині

Отвечает Нығметова Аяулым.

Відповідь:

Дано: m(р-ну) = 100 г

w(NaHCO₃) = 20%

m(H2O) = 200 г

1. Яка маса NaHCO₃ у 100 г 20% розчину?

m(NaHCO₃)=100*20/100=20г

2. Яка маса утвореного розчину?

m(розчину)=100+200=300г

3. Яка масова частка NaHCO₃ в добутому розчині?

w(NaHCO₃ )=20/300=0,06

P.S - я точно не повню але вроді так