Змішали 200г 5% розчину солі з 300г 10% розчину цієї ж солі. Знайти масову частку солі в утвореному

розчині ​пожалуйста помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

Ответ:

8%

Объяснение:

200*0,05=10 г – солі у першому розчині

300*0,1=30 г – солі у другому розчині

200+300=500 г – маса двух розчинів

10+30=40 г – солі у першому і другому розчинах

40/500=0,08=8% – масова частка солі в утвореному розчині

Отвечает Каспийская Евгения.

Ответ:

8%

Объяснение:

Якщо, що то незрозуміло буде запитаєш)