1.Приготувати 40 г. водного розчину сечовини з масовою часткою цієї речовини 0,05.‼️ЗДЕЛАТЬ В ВИДЕ

ЗАДАЧИ‼️ 2.Приготувати із 2 г. сечовини водний розчин із масовою часткою цієї речовини 4%.Спочатку зробіть відповідні розрахунки.‼️ЗДЕЛАТЬ В ВИДЕ ЗАДАЧИ(ИЛИ КАК НАДО?)‼️‼️‼️‼️ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ,СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ,РЕШИТЕ ХОТЯБЫ ОДНУ ЗАДАЧЮ‼️‼️‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Саша.

Ответ:

задача 1

дано:

m(р-ну) 40г.

w(сечовини) 0,05

знайти

m(сечовини)

m(води)

Розв'язок

m(сечовини)=m(р-ну)*w(сечовини)= 40г*0,05= 2г

m(води)=m(р-ну)-m(сечовини)=40г-2г=38г

задача 2

дано

m(сечовини)-2г

w(сечовини)-4%

знайти

m(води)

розв'язок

m(р-ну)=(m(сечовини):w(сечовини))*100%=

(2г:4%)*100%=50г

m(води)=m(р-ну)-m(сечовини)=50г-2г=48г