До 240 г розчину магній хлориду з масовою часткою розчиненої речовини 40% долили 60 г води.

Визначте масову частку солі в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Чебутаева Аня.

Ответ:

ниже

Объяснение:

Дано:

m(розч)=240 г

w(р.р)-40%=0,4

Знайти:

m(розч)-?

m(р.р)-?

w-?

розв'язок:

m(розч)=240+60=300г

m(р.р)=w(р.р) × m(розч) = 0,4 × 300 = 120 г

w=120/300 × 100% = 40 %

ВІДПОВІДЬ:w-40 %