Обчисліть масу компонентів розчину, що необхідні для одержання 650г водного розчину солі з масовою

часткою розчиненої речовини 18%​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитова Акмарал.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(роз.)=650г

W( роз.реч.) =18 %

Знайти:

m(реч.)-?

Розв'язання:

m(реч.)+m(реч.)= m(роз.-650г)

Na(OH)2+H2SO4= NaSO4+H2O

W=m(реч.)/m(роз.) ×100%

m(реч.)= m(роз.)×W

m(Na(OH)2)= 650×18%=117 г