ПЖ СРОЧНОзнайдіть маси води і солі,що містяться у 300г розчину з масовою часткою солі 15%​


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 15%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 300 * 15 / 100% = 45 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 - 45 = 255 г