Яку масу води та солі потрібно взяти для приготування 300г 40% розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Найчук Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 40%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 300 * 40 / 100% = 120 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 -120 =180 г