Виготовити 150 г розчину з масовою часткою солі 10% СРОЧНООООО ПОЖАЛУЙСТА


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=150 г

ω(солі)=10%=0,1

m(солі)-?

V(води)-?

Розв*язання:

1) Визначаємо масу солів в розчині:

m(солі) = ω(солі) × m(розчину) = 0,1×150 г = 15 г

2) Визначаємо масу води в розчині:

m(води) = m(розчину) - m(солі)= 150г - 15г = 135 г

Оскільки маса води чисельно дорівнює  її об*єму,то V(води)=135 мл

Відповідь: 15 г солі і 135 мл води

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 15 грамм соли и 135 грамм воды. Получится 150 грамм  10% раствора соли

Объяснение:

10-100=х-150

х=15гр  Нужно соли для 10% раствора

150-15=135г воды