Укажіть масову частку розчиненої (%) в розчині масою 60г що містить 3г сульфатної кислоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Лутков Никита.

Объяснение:

W(p.p)= m(p.p.) : m(розч)×100%= 3г:60г×100%=0,05г×100%=5%