До 120г води додали 40г солі,а потім долили ще 120г води. Визначити масову частку солі в одержаному

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Глушак Татьяна.

m (р-ну) = m1 (води) + m (солі) + m2 (води) = 120 + 40 + 120 = 280 г

Візьмемо m (р-ну) за 100%, а m (солі) за X%:

280 — 100%

40 — X

X = 40 × 100 / 280 = 14,2%