СРОЧНО! ДАЮ 50 БАЛОВ! ОТВЕТЬТЕ ДАЖЕ ЕСЛИ ЗНАЕТЕ ОТВЕТ НА ОДНО ЗАДАНИЕ !! 1)Складіть формули

оксидів таких елементів та назвіть їх: ( на рус -Составьте формулы оксидов таких элементов и Назовите их) Na, Ba, Al, N(V), Cu(I), S(VI), C(II), Fe(III) 2) Складіть рівняння реакцій та вкажіть їх тип: ( рус-Составьте уравнения реакций и укажите их тип:) KMnO4 → C + O2 → S + O2 → H2O → P + O2 → HgO → Mg + O2 → Cu + O2 → H2O2 → Al + O2 → H2 + O2 → NaNO3 → 3)Складіть рівняння хімічних реакцій, у результаті яких з простих речовин утворюються такі оксиди:(рус-Составьте уравнения химических реакций, в результате которых из простых веществ образуются такие оксиды) SO2, Fe2O3, ZnO, P2O3, CO, купрум (ІІ) оксид, гідроген оксид, нітроген (ІІ) оксид.

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Артём.

Ответ:

Объяснение:

1)

Na2O  oксид натрію                      Cu2O oксид міді (I)

BaO  oксид барію                      SO3 оксид сірки(VI)

Al2O3 oксид алюмінію               CO  оксид вуглецю (II)

N2O5 oксид азоту(V)                   Fe2O3 oксид заліза(III)

2) 2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2 ↑ (тип реакції розкладу)

C + O2 = CO2 (тип реакції сполучення)

S + O2 =t°C= SO2 (тип реакції сполучення)

2H2O = 2H2↑ + O2↑ (тип реакції розкладу)

4P + 5O2 = 2P2O5 (тип реакції сполучення)

2HgO = 2Hg + O2↑ (тип реакції розкладу)

2Mg + O2 = 2MgO (тип реакції сполучення)

2Cu + O2 = 2CuO (тип реакції сполучення)

2H2O2 =t°C= 2H2O + O2↑  (тип реакції розкладу)

4Al + 3O2 = 2Al2O3 (тип реакції сполучення)

2H2 + O2 =t°C= 2H2O  (тип реакції сполучення)

2NaNO3 =t°C= 2NaNO2 + O2↑  (тип реакції розкладу)

3)  S+O2=SO2

    4FeO + O2 = 2Fe2O3

   2 Zn+O2=2ZnO

    4P + 3O2 = 2P2O3

    2C+O2=2CO

    2Cu+O2=2CuO

    2H2+O2=2H2O

    2N+O2=2NO