1. Обчисліть масову частку цукру в розчині, який містить 120 г води і 60 г цукру. 2. У 67 г

розчину міститься 2,2 глюкози. Визначте масову частку розчиненої речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Света.

Відповідь:

Пояснення:

1) Дано:

m(р-ка)-120г

m(р.р.)-60г

Знайти:

W(р.р.)-?

1) m(р-ну)= 120+60=180г

2) W(p.p.)= 60:120*100%= 50%

2) Дано

m(р-ну)-67

m(p.p.)-2,2

Знайти

W(p.p)-?

W(p.p)=2,2:67*100=3%