Визначте невідомі X та Х1 у схемі перетворення : Mg - - 1---

X---2---Mg(No3)2-----3----X1---4---XВідомо що 1 перетворення - це реакція сполучення, 2 і 3 обміну, а 4 розкладу. Напишіть рівняння відповідних реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Шишина Алина.

2Mg+O2=2MgO

MgO+2HNO3=Mg(NO3)2+H2O

Mg(NO3)2+2NaOH=2NaNO3+Mg(OH)2

Mg(OH)2=MgO+H2O