Помогите пж. Який об'єм вуглекислого газу утвориться якщо на спалювання глюкози витратили 24 л

кисню​

Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Ответ:

2C2H2+7O2=4CO2+6H2O

\frac{26.3}{2*22.4} = \frac{x}{4*22.4}

2∗22.4

26.3

=

4∗22.4

x

x=\frac{26.3*4*22.4}{2*22.4}

2∗22.4

26.3∗4∗22.4

=26,3*2=52.6(л)