маса 1 розчину = 120 г омега = 15%, маса 2 розчину = 80 г омега = 12%, знайти омегу 3 в утвореному

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврушенко Яна.

Ответ:

1розчин. 15%*120г=18 г (речовини)

2розчин. 12%*80 г=9,6 г(речовини)

Після додавання одного розчину до іншого спільна масса = 200 г.

масса речовини = 18+9,6=27,6 г.

ω3=\frac{27.6}{200}*100=13.8%