обчисліть масу сахарози та об'єм води які необхідно взяти для приготування 350 г розчину з масовою

часткою сахарози 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Шагалиев Данил.

Ответ:

1) m(сахарози) = 350*0,2 = 70 (г)

2) m(води) = 350-70 = 280 (г)

3) оскільки густина води 1г/см3, то v(води) = 280 (мл)

Объяснение: