Яку масу калій перманганату (KMnO4) та який об'єм води необхідно взяти для приготування 350г

розчину з масовою часткою розчиненої речовини 0,08%

Ответы на вопрос

Отвечает Репин Саша.

Ответ:

Дано:

m (розчину) = 350г

w (речовини) = 0,08%

Знайти: m(KMnO4), об'єм води.

Розв'язання:

m (речовини) = 350 * 0,08 = 28(г)

V (води) = m (води) = 350 - 28 = 322(мл)

Відповідь: 28г;322мл