Яку масу лимонної кислоти та який об'єм води треба взяти для приготування 200 г 0,6%

розчину.ДОПОМОЖІТЬ ІЗ ЦИМ ЗАПИТАННЯМ ДАЮ 7БАЛОВ. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Андрей.

Ответ:

m лимонной кислоты = m* w\100% = 200*0,006= 1,2 г

Объяснение: