Обчисліть масу солі в солоному розчині масою 300 г і масовою часткою солі 5%​


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

15 г солi

Объяснение:

300* 5%(0.05)=15 г

Отвечает Рябов Ваня.

Ответ:

m(p-ну)=300г

W(солі)=5%

m(coлі)=0,05*300=15