Як зміниться концентрація розчину, якщо до 60г 5% розчину солі долити 10г води ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жарков Илья.

Ответ:

4,286%

Объяснение:

m(соли) = 60*0.05 = 3 г

w(соли) = 3/60+10 = 4,286%