У розчині масою в 340 г містится 20 г цукру. Визнач масову частку цукру у цьому розчині ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дикий Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=340 г

m(цукру)=20 г

------------------------

ω(цукру)-?

Розв*язання:

Масову частку цукру у розчині обчислюємо за формулою:

ω(цукру)=(m(цукру) /m(р-ну))×100%

ω(цукру) = (20г / 340г)×100%=0,0588×100%=5,88%

Відповідь: ω(цукру) =5,88% (0,0588)