Знайти масу розчиненої речовини,якщо маса розчину 50 г, а масова частка 10%.251​


Ответы на вопрос

Отвечает Драб Артур.

Ответ:

5 г

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 50 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 50 * 10 / 100 = 5 г