Обчисліть масу солі та води, необхідних для приготування розчину масою 120 г із масовою часткою

солі 20 %. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.

Объяснение:

m(в-ва)=m(р-ра)*W(в-ва)/100%=120*20/100%=24 г

m(р-ля)=m(р-ра)-m(в-ва)=120-24=96 г